Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Download
sk: Prevziať

en: Release notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: Modules
sk: Moduly

en: Update available
sk: Dostupná aktualizácia

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Revoked!
sk: Odvolané!

en: Security update required!
sk: Je potrebná bezpečnostná aktualizácia!

en: Not supported!
sk: Bez podpory!

en: Depends on: !dependencies
sk: Závisí na: !dependencies

en: Required by: !required
sk: Požadovaný modulmi: !required

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: Includes: %includes
sk: Obsahuje: %includes

en: Disabled modules
sk: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
sk: Vypnuté témy
