Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Download
sl: Prenesi

en: Modules
sl: Moduli

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: Themes
sl: Teme

en: Revoked!
sl: Preklicano!

en: Security update required!
sl: Zahtevana je varnostna posodobitev!

en: Not supported!
sl: Ni podprto!

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes

en: Disabled modules
sl: Onemogočeni moduli

en: Disabled themes
sl: Onemogočene teme
