Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Release notes
sq: Shënimet e lëshimit

en: Modules
sq: Modulët

en: Update available
sq: Rifresko alias

en: Themes
sq: Temat

en: Security update required!
sq: Kërkohet përditësim sigurie!

en: Not supported!
sq: Suporti i fotografive

en: Depends on: !dependencies
sq: Varet nga: !dependencies

en: Required by: !required
sq: Kërkohet nga: !required

en: Disabled modules
sq: Jo aktiv

en: Disabled themes
sq: Jo aktiv
