Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Download
sv: Ladda ned

en: Release notes
sv: Anteckningar om utgåvan

en: Modules
sv: Moduler

en: Update available
sv: Uppdatering tillgänglig

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Themes
sv: Teman

en: Revoked!
sv: Återkallad!

en: Security update required!
sv: Säkerhetsuppdatering krävs!

en: Not supported!
sv: Saknar stöd!

en: Depends on: !dependencies
sv: Kräver: !dependencies

en: Required by: !required
sv: Krävs av: !required

en: Drupal core
sv: Drupals kärna

en: Includes: %includes
sv: Innehåller: %includes

en: Disabled modules
sv: Inaktiverade moduler

en: Disabled themes
sv: Inaktiverade teman
