Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Release notes
ug: نەشىر ئۇچۇرلىرى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Disabled modules
ug: تاقالغان مودۇللار

en: Disabled themes
ug: تاقالغان ئۇسلۇبلار
