Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: Release notes
uk: Примітки до випуску

en: Modules
uk: Модулі

en: Update available
uk: З'явилося оновлення

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Themes
uk: Теми

en: Revoked!
uk: Відкликано!

en: Security update required!
uk: Потрібне оновлення безпеки!

en: Not supported!
uk: Не підтримується!

en: Depends on: !dependencies
uk: Залежить від: !dependencies

en: Required by: !required
uk: Необхідний для: !required

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: Includes: %includes
uk: Містить: %includes

en: Disabled modules
uk: Вимкнені модулі

en: Disabled themes
uk: Вимкнені теми
