Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Download
vi: Tải về

en: Release notes
vi: Ghi chú phát hành

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Update available
vi: Bản cập nhật hiện có

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Themes
vi: Sắc thái

en: Revoked!
vi: Đã bị hủy bỏ!

en: Security update required!
vi: Cập nhật bảo mật cần thiết!

en: Not supported!
vi: Không được hỗ trợ!

en: Depends on: !dependencies
vi: Phụ thuộc: !dependencies

en: Required by: !required
vi: Đòi buộc bởi: !required

en: Drupal core
vi: Nhân Drupal

en: Includes: %includes
vi: Bao gồm: %includes

en: Disabled modules
vi: Các module đã tắt

en: Disabled themes
vi: Các giao diện bị tắt
