Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: Release notes
fr: Notes de version

en: Update available
fr: Mise à jour disponible

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution

en: Themes
fr: Thèmes

en: Revoked!
fr: Révoquée !

en: Security update required!
fr: Mise à jour de sécurité nécessaire !

en: Not supported!
fr: Non supportée !

en: Depends on: !dependencies
fr: Dépend de : !dependencies

en: Required by: !required
fr: Requis par  : !required

en: Includes: %includes
fr: Contient : %includes

en: Disabled modules
fr: Modules désactivés

en: Disabled themes
fr: Thèmes désactivés
