Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Download
he: הורדה

en: Release notes
he: הערות גרסה

en: Modules
he: רכיבים

en: Update available
he: קיים עדכון

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Themes
he: עיצובים

en: Revoked!
he: בוטל!

en: Security update required!
he: נחוץ עדכון אבטחה!

en: Not supported!
he: לא נתמך!

en: Depends on: !dependencies
he: תלוי ב:!dependencies

en: Required by: !required
he: נדרש ע"י: !required

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: Includes: %includes
he: כולל: %includes

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Disabled themes
he: עיצובים מושבתים
