Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Download
hu: Letölt

en: Release notes
hu: Kiadási információk

en: Modules
hu: Modulok

en: Update available
hu: Frissítés elérhető

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Themes
hu: Sminkek

en: Revoked!
hu: Visszavonva!

en: Security update required!
hu: Biztonsági frissítés szükséges.

en: Not supported!
hu: Nem támogatott.

en: Depends on: !dependencies
hu: !dependencies szükséges a bekapcsolásához

en: Required by: !required
hu: !required használja

en: Drupal core
hu: Drupal alaprendszer

en: Includes: %includes
hu: Tartalmazza: %includes

en: Disabled modules
hu: Kikapcsolt modulok

en: Disabled themes
hu: Kikapcsolt sminkek
