Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Download
jv: Undhuh

en: Release notes
jv: Cathetan rilis

en: Modules
jv: Modul

en: Update available
jv: Update cumawis

en: Themes
jv: Téma

en: Revoked!
jv: Dicabud!

en: Security update required!
jv: Kudu nganyari keamanan!

en: Not supported!
jv: Ora disengkuyung!

en: Drupal core
jv: Inti Drupal

en: Disabled modules
jv: Modul-modul ora aktif

en: Disabled themes
jv: Téma-téma ora aktif
