Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Release notes
te: విడుదల నోట్సు

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: Disabled modules
te: అచేతన మాడ్యూళ్ళు

en: Disabled themes
te: అచేతన అలంకారాలు
