Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Release notes
th: เอกสารกำกับรุ่น

en: Modules
th: โมดูล

en: Update available
th: มีการอัพเดต

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: Security update required!
th: จำเป็นต้องอัพเดตเพื่อความปลอดภัย

en: Depends on: !dependencies
th: ต้องการ: !dependencies

en: Required by: !required
th: ถูกใช้โดย: !required

en: Includes: %includes
th: รวมถึง: %includes

en: Disabled modules
th: ปิดใช้งานโมดูล

en: Disabled themes
th: ธีมที่ไม่ได้เปิดใช้
