Update Trigger Build (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Core
fi: Ydin

en: Theme
fi: Teema

en: All
fi: Kaikki

en: Module
fi: Moduuli

en: Host
fi: Isäntä

en: Frequency
fi: Tiheys

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Security
fi: Turvallisuus
