Update Trigger Build (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Core
gl: Núcleo

en: Theme
gl: Tema

en: All
gl: Todo

en: Module
gl: Módulo

en: Host
gl: Anfitrión

en: Configuration
gl: Configuración

en: Security
gl: Seguranza
