Update Trigger Build (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Core
hr: Jezgra

en: Theme
hr: Tema

en: All
hr: Svi

en: Module
hr: Modul

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Configuration
hr: Postavke
