Update Trigger Build (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Core
ku: ناوکە

en: All
ku: هەموو

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
