Update Trigger Build (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Description
pt: Descrição

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Core
pt: Núcleo

en: Theme
pt: Tema

en: All
pt: Todos

en: Module
pt: Módulo

en: Host
pt: Servidor

en: Frequency
pt: Frequência

en: Configuration
pt: Configuração

en: Security
pt: Segurança
