Update Trigger Build (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Core
ro: Nucleu

en: Theme
ro: Temă

en: All
ro: Toate

en: Module
ro: Modul

en: Host
ro: Gazdă

en: Configuration
ro: Configurație
