Update Trigger Build (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Description
sk: Popis

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Core
sk: Jadro

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: All
sk: Všetky

en: Module
sk: Modul

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Security
sk: Bezpečnosť
