Update Trigger Build (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Description
sl: Opis

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Core
sl: Jedro

en: Theme
sl: Tema

en: All
sl: Vsi

en: Host
sl: Gostitelj

en: Configuration
sl: Nastavitve
