Update Trigger Build (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Core
sv: Kärna

en: Theme
sv: Tema

en: All
sv: Alla

en: Module
sv: Modul

en: Host
sv: Värd

en: Frequency
sv: Frekvens

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Security
sv: Säkerhet
