Update Trigger Build (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Theme
bs: Tema

en: All
bs: Sve
