Update Trigger Build (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Description
el: Περιγραφή

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Core
el: Πυρήνας

en: Theme
el: Θέμα

en: All
el: Όλες

en: Module
el: Μονάδα

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση
