Update Trigger Build (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Description
es: Descripción

en: None
es: Ninguno

en: Name
es: Nombre

en: Core
es: Núcleo

en: Theme
es: Tema

en: All
es: Todo(s)

en: Module
es: Módulo

en: Host
es: Servidor

en: Frequency
es: Frecuencia

en: Configuration
es: Configuración

en: Security
es: Seguridad

en: As often as possible
es: Tan frecuentemente como sea posible
