Update Trigger Build (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Description
hu: Leírás

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Theme
hu: Smink

en: All
hu: Mind

en: Module
hu: Modul

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Security
hu: Biztonság

en: Every 6 hours
hu: 6 óránként

en: Every 12 hours
hu: 12 óránként

en: As often as possible
hu: Amilyen gyakran lehetséges
