Update Trigger Build (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: All
ka: ყველა

en: Module
ka: მოდული

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
