Update Trigger Build (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Core
ml: കോര്‍

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
