Update Trigger Build (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Core
mr: मूळ

en: All
mr: सर्व

en: Configuration
mr: संरूपण
