Update Trigger Build (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: None
th: ไม่มี

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: All
th: ทั้งหมด

en: Host
th: โฮสต์

en: Configuration
th: กำหนดค่า
