Update Trigger Build (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Description
ast: Descripción

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Core
ast: Motor

en: All
ast: Too

en: Host
ast: Sirvidor

en: Configuration
ast: Configuración
