Update Trigger Build (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Description
bg: Описание

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Core
bg: Ядро

en: All
bg: Всички

en: Host
bg: Хост

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
