Update Trigger Build (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Core
et: Tuum

en: Theme
et: Teema

en: All
et: Kõik

en: Module
et: Moodul

en: Frequency
et: Sagedus

en: Configuration
et: Seadistus
