Update Trigger Build (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Development
fr: Développement

en: None
fr: Aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: Core
fr: Cœur

en: Theme
fr: Thème

en: All
fr: Tout

en: Host
fr: Hôte

en: Frequency
fr: Fréquence

en: Security
fr: Sécurité

en: As often as possible
fr: Aussi souvent que possible
