Update Trigger Build (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Core
he: ליבה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: All
he: הכל

en: Module
he: מודול

en: Host
he: שם שרת

en: Configuration
he: הגדרות

en: Security
he: אבטחה
