Update Trigger Build (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Description
it: Descrizione

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: Theme
it: Tema

en: All
it: Tutti

en: Module
it: Modulo

en: Configuration
it: Configurazione

en: Security
it: Sicurezza
