Update Trigger Build (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Description
kk: Сипаттама

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: All
kk: Барлық

en: Host
kk: Хост
