Update Trigger Build (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Description
lv: Apraksts

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Core
lv: Kodols

en: Theme
lv: Tēma

en: All
lv: Visi

en: Module
lv: Modulis

en: Host
lv: Serveris

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Security
lv: Drošība
