Update Trigger Build (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Description
nn: Beskriving

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: All
nn: Alle

en: Configuration
nn: Oppsett
