Update Trigger Build (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Description
af: Beskrywing

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: All
af: Alle

en: Host
af: Masjien

en: Configuration
af: Konfigurasie
