Update Trigger Build (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Description
hi: उल्लेख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Core
hi: कोर

en: Theme
hi: थीम

en: All
hi: सभी

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Host
hi: होस्ट

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Security
hi: सुरक्षा
