Update Trigger Build (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Description
id: Deskripsi

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Core
id: Inti

en: Theme
id: Tema

en: All
id: Semua

en: Module
id: Modul

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Security
id: Keamanan
