Update Trigger Build (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Core
nl: Kern

en: Theme
nl: Thema

en: All
nl: Alle

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: As often as possible
nl: Zo vaak als mogelijk
