Update Trigger Build (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Description
oc: Descripcion

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Core
oc: Còr

en: Theme
oc: Tèma

en: All
oc: Tot

en: Module
oc: Modul

en: Host
oc: Òste

en: Configuration
oc: Configuracion
