Update Trigger Build (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Description
te: వివరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Theme
te: అలంకారం

en: All
te: అన్నీ

en: Parameters
te: పరామితులు
