Update Trigger Build (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: All
ug: ھەممە

en: Configuration
ug: لايىھە
