Update Trigger Build (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Core
be: Ядро

en: Theme
be: Тэма

en: All
be: Усе

en: Module
be: Модуль

en: Host
be: Хост

en: Configuration
be: Налады
