Update Trigger Build (7.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Description
cs: Popis

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Core
cs: Jádro

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: All
cs: Vše

en: Module
cs: Modul

en: Host
cs: Hostitel

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Security
cs: Bezpečnost
