Update Trigger Build (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Core
cy: Craidd

en: Theme
cy: Thema

en: All
cy: I gyd

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
