Update Trigger Build (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Description
fa: شرح

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Core
fa: هسته

en: Theme
fa: پوسته

en: All
fa: همه

en: Module
fa: ماژول

en: Host
fa: میزبان

en: Configuration
fa: پیکربندی
